U-TEX Membran Filtreler


Partikül in um <0,2 <0,4 <0,6 <0,8 <1,0 >1,0
miktarı 800 251 9 0 1 2
Büyüklük % değeri 75,3 23,6 0,9 0 0,1 0,2
Kütle % değeri 15,9 38,7 7,5 0 8,2 29,7

Ürün Açıklaması

U-TEX Membran Filtre Sayesinde Ünveren Tescilli Markası UAS-Filtrasyon Sistemleri Diğer Tüm Emiş Üniteleri İçin Bir Referans Oluşturur.

UAS-Emiş ve Filtrasyon Sistemleri, Çok Küçük Partikülleri Dahi Filtre Edebilme Özelliğiyle, Diğer Filtrasyon Ünitelerinin Yetersiz Kaldığı Yerlerde En Verimli Emiş Ve Filtrasyon Sistemleri Olmuştur. Özellikle Kesme Ve Kaynak İşlemleri Esnasında Ortama Yayılan Tozların Filtrasyonu İçin 0,4 micron'dan Daha Küçük Ölçülerdeki Partikül Çeşitleri Çok Önemlidir.

Akciğer Alveoleri, Oksijenin Solunan Hava İle İnsan Kanı Arasında Değişimin Yapıldığı En Küçük Akciğer Birimleridir. Akciğer Alveolerine Ulaşan Partiküller Kan Dolaşım Sistemi İçerisinde Yayılabilirler, Vücudun Herhangi Bir Yerinde Birikebilir Ve Partiküllerin Kimyasal Yapısına Göre, Kansere Yol Açabilirler.

Kendinizi Ve Çalışanlarınızı Bu Ciddi Hastalıklara Karşı Korumanın Tek Yolu, Bu En İnce Partiküllerin Emilmesi Ve Filtre Edilmesidir.

BGIA (ALMAN Hükümeti Güvenlik Organizasyonu)'nun Kaynak Dumanı Esnasında Yayılan Partiküllerin Ebatları İle İlgili Test Sonuçları Yandaki Tabloda Verilmiştir.

U-TEX Membran Filtre 0,4 Micron'dan Daha Küçük Olan Partikülleri Dahi Filtre Edebilir, ki bu, BGIA Testlerine Göre Toplam Toz Partiküllerin %98,9’'unu Temsil Eder.

U-TEX Membran Filtrenin Etkin Gözenekleri Bu Küçük, Hatta 0,1 Micron Partikülleri %92 Oranında Filtre Eder. U-TEX Membran Filtre Sıfır Emisyona Eşit Olması, Süper İnce Partiküller İçin Bile Tüm Geçerli Yönetmeliklere Karşı Üstünlük Sağlar. Özellikle Partikülasyon Sorunun Olduğu Yerlerde U-TEX Membran Filtre Partiküllerin Yayılmasını Önler. Bu Nedenle U-TEX Membran Filtre Tüm Aplikasyonlar İçin En Son Teknolojidir. M Sınıfı Olarak Bilinen Diğer Geleneksel Filtrelerin Ömrünü Doldurduğu Yerler İçin En Etkin Çözümdür. Geleneksel Diğer Bildik Filtreler İle Kıyaslandığında Yaklaşık %90 Daha Az Partikülazyon Söz konusudur.

Ünveren Deneyimlerine Güveniniz ve U-TEX İle Havanızı Temiz Tutunuz!.

Tertemiz Akciğerler İçin U-TEX Mebran Filtre.